Rabbitat Konijnen Zwijnenhaarborstel - Basic




Rabbitat Zwijnenhaarborstel Basic
Konijnen verharen 2 tot 4 keer per jaar, met twee intensieve verhaarperiodes van ongeveer 6 weken. Tijdens deze perioden is het belangrijk om je dier te ondersteunen bij de vachtwisseling.
Voor kortharige konijnen en cavia’s kan een zwijnenhaarborstel een waardevol hulpmiddel zijn als het wrijven met vochtige handen niet voldoende werkt. Langharige dieren hebben altijd extra hulp nodig bij hun vachtverzorging. Zonder regelmatige verzorging kan de vacht klitten en uiteindelijk vervilten, wat pijnlijk is en de huid kan beschadigen.
De Rabbitat Zwijnenhaarborstel Basic biedt een stevige en effectieve vachtverzorging. De borstel heeft acht rijen 100% zwijnenhaar, die vuil, losse haren en stof verwijderen zonder de vacht te beschadigen. Tegelijkertijd wordt het talg gelijkmatig door de haren verdeeld, wat helpt bij het voorkomen van klitten en een gezonde glans bevordert.
Waarom kiezen voor de Rabbitat Zwijnenhaarborstel Basic?
- Stevige borstel – Ideaal voor zowel konijnen als cavia’s
- 100% zwijnenhaar – Natuurlijk en zacht voor de huid
- 8 rijen haren – Optimale reiniging en haarverwijdering
- Verwijdert zand en vuil – Houdt de vacht schoon en gezond
- Verspreidt talg – Voorkomt klitten en vervilting
- Trekt de vacht niet uit – Veilig en comfortabel in gebruik
Deze borstel is gemaakt van duurzaam FSC-gecertificeerd beukenhout en hoogwaardige zwijnenharen.
Specificaties:
Afmeting: 220 x 45 mm
Materiaal handvat: Geolied beukenhout (FSC 100%)
Materiaal borstelharen: 100% zwijnenhaar
Kleur: Bruin met zwart
Een onmisbaar hulpmiddel voor de vachtverzorging van je konijn of cavia!